Hakkımızda

SEVGİLİ ZİYARETCİLERİMİZ,

PLASTİK EV TEXTİLİ PAZARINDA  HIZLI HAMLELER YAPARAK BAŞARIYI YAKALAMIŞ OLAN FİRMAMIZ,   SİZE DAHA ÇOK HİZMET VERMEK  İÇİN  ILK GÜNKÜ HEYECANLA VE DİSİPLİNLE  BÜYÜMEYE DEVAM ETMEKTEDİR ..

TİCARİ ALANDA UZUN YILLAR HİZMET VEREN KADROMUZ , ENGİN TECRÜBESİ  İLE   PLASTİK EV TEXTİL ÜRÜNLERİ ALANINA 1998 YILINDA GİRMİŞTİR.

MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ KALİTEYİ, HİZMETİ,YENİLİĞİ SUNMAYI BİR GÖREV EDİNEN FİRMAMIZ 1998 YILINDAN BERİ BİRÇOK YENİ ÜRÜN TASARLAMIŞ ,BU YENİLİKLERLE  YALNIZ TÜRKİYE PAZARINDA   DEĞİL BİRÇOK DİYER ÜRETİCİ  ÜLKELERE DE ÖNCÜ  OLMUŞTUR …

GENİŞ İTHAL  ÜRÜN YELPAZESİNE İKİ YIL ÖNCE ÜRETMİ DE KATAN FİRMAMIZ, ÜLKEMİZE KATMA DEĞER SAĞLAMAK AMACI İLE  BAZI MALLARI İTHAL ETMEK YERİNE ÜLKEMİZDE İMAL ETMEĞE BAŞLAMIŞTIR.  BU   ALANDADA KENDİNİ  KANITLAYAN FİRMAMIZ   ŞİMDİ  BU ÜRÜNLRİ DIŞ PAZARLARA DA İHRAC  EDEN BİR KONUMA GELMİSTİR..

UZMAN KADROSU VE DAGITIM AĞI SAYESİNDE TÜRKİYEDEKİ TÜM   TOPTANCI  FİRMALARIN MEMNUYETİNİ KAZANAN FİRMAMIZ, İSTİKRARLI VE İLKELİ SATIŞ POLİTİKASINI TOPTANCI FİRMALARIN KAZANMASI ODAKLI OLARAK SÜRDÜRMEKTEDİR , GELECEKTE DE BU İLKELİ SATIŞ  POLİTİKASINIA  DEVAM EDECEKTİR …..

SAYGILARIMIZLA…

 

GAZİ MEFRUSAT